Quantcast

Dhoma plazhi me qera ne Sarande!!, Mbrapa hotel Butrintit, Sarande

Reference Number
RF231372
Location
State
Albania
Address
Mbrapa hotel Butrintit, Sarande
Contact
0698647668
Additional information
Title
Dhoma plazhi me qera ne Sarande!!
Kategoria
Pushimi
Garage
No
Elevator
No
Description
Jepen dhoma me qera per pushimet tuaja ne Sarande.
Ambjenti eshte mjaft komod, i pershtatshem per 4 persona.
Dhomat kane krevat, banjo, frigorifer, kend gatimi, dhe lavatrice te perbashket ne holl.
Cmimi 40€/Nata.
Per rezervime kontaktoni ne nr. 0698647668
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 2.8
  • Totali votave: 4
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 9744 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Mbrapa hotel Butrintit, Sarande) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind