Quantcast

Okazion Apartamente Shengjin!, shengjin-kune, 63 m

Reference Number
RF192897
Location
State
Albania
Address
shengjin-kune
Contact
00355686662800
Additional information
Title
Okazion Apartamente Shengjin!
Kategoria
Pushimi
Dhoma
2
Toilets
1
Lot Size
63 m
Garage
No
Elevator
Yes
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Apartamenti ka me te gjitha kushtet te kompletuara .
Apartament në Shëngjin - Kune !!! Nxitoni ta bëni tuajin kete apartament.
Blerja e ketij apartamenti eshte mundësi për banim si dhe per investim per shkak të kërkesës së lartë në sezonin veror.
Me Çertifikatë Pronësie.
Kontakto në: +355 686662800
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 2883 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , shengjin-kune) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind