Quantcast

OKAZION - Apartament 2+1, Qendra Kristal, Tirane, Shitje

€ 98.000,00
 • 286 m
Titulli
OKAZION - Apartament 2+1, Qendra Kristal, Tirane
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
86 m
Siperfaqa totale
97 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
E mobiluar
Kati
1
Tualete
2
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Viti ndertimit
2007
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Okazion, Shitet apartament 2+1 ne Tirane, pallati i banimit Qendra tregtare Kristal.
Apartamenti eshte me nje sallon dhe dy dhoma gjumi te ndara me koridor. Gjithashtu apartamenti ka punime cilesore dhe bashkohore.
Apartamenti permban dy banja dhe nje ballkon.

Administrimi i pallatit eshte shume i mire duke qene nen administrimin e qendres tregtare Kristal.
Apartamenti shitet bashke me mobiljet kryesore dhe eshte i pajisur me hipoteke.
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Totali votave: 1
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 12310 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address () via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto