Quantcast

Dhoma plazhi ne Borsh, BORSH, 1 m

Numri References
RF174184
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Vlores
Shteti Level 2
Sarandë
Adresa
BORSH
Kontakt
0695386338
Pershkrimi
Titulli
Dhoma plazhi ne Borsh
Tualete
1
Siperfaqa totale
1 m
Garazh
Jo
Ashensor
Jo
Pershkrimi
Jepen me qera dhoma plazhi ne Shkalle Borsh te rruga e plazhit,te mobiluara me te gjitha kushtet 20 meter nga deti.Disponojm hyrje 1+1per 4 persona dhe garzoniere per 2 persona.Cmimi varion ne baze te kohes qe ju intereson.Per me teper telefononi ne nr tel 0695386338 ose ne WhatsApp ne 0696124416
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 1.5
  • Totali votave: 2
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 7113 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Vlores, Sarandë, BORSH) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto